Menu Zamknij

Geodeta Sokółka

Geodeta i usługi geodezyjne w Sokółce

Witaj! Jeżeli trafiłeś tutaj, to znaczy, że poszukujesz geodety w mieście Sokółka lub okolicy. Wszystko, czego potrzebujesz na pewno znajdziesz tutaj! Wszystkie prace realizujemy z najwyższą dokładnością i w jak najszybszym czasie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu!

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 668 415 486, e-mailem biuro@geo-omnia.pl lub osobiście.

Oferta usług

Mapy do celów projektowych

Niezbędne przy każdej inwestycji wymagającej pozwolenia, są podkładem dla wszystkich projektów. Oferujemy produkty w wersjach analogowych oraz cyfrowych. Wykonujemy je zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami.

Tyczenie obiektów budowlanych

Przeniesienie punktów z projektu do świata rzeczywistego.  Wytyczymy każdy budynek i budowlę.

Podziały działek

Podział nieruchomości na dwie lub więcej działek. Tryb podziału zależny od tego, typu nieruchomości. Wykonujemy wszystkie rodzaje podziałów wraz z dokładnym obliczeniem granic. 

Wyznaczanie granic działek

Ziemia to cenny zasób, dlatego warto znać granice swoich nieruchomości. Z najwyższą dokładnością potrafimy określić granice każdej działki. Prace prowadzimy zawsze w zgodzie z prawem, a tryb i sposób określenia granic wybieramy na podstawie dostępnych dla danej działki danych archiwalnych.

Obsługa inwestycji

Prowadzimy obsługę wszystkich inwestycji wymagających zakresu 4. Dotyczy to zarówno obiektów kubaturowych jak i infrastruktury komunikacyjnej czy budowli technicznych. Specjalizujemy się w halach oraz kurnikach