Menu Zamknij

O firmie

GEO-OMNIA powstała w 2019 roku. Naszym celem jest zawsze jak najdokładniejsze wykonanie zleconych nam prac. Nie boimy się żadnych wyzwań, podejmiemy się każdego zadania. 

Kim jesteśmy?

METADATA-START

mgr inż. Piotr Garbuz

Właściciel Geo-Omnii. Absolwent kierunku Geodezja i Kartografia na wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Magister w specjalności Geodezja i Nawigacja Satelitarna.  Z pracami geodezyjnymi związany od wczesnej młodości. W swojej karierze pracował przy budowie wieżowców, dróg ekspresowych, a także przy licznych mniejszych inwestycjach i pracach związanych z katastrem. Miłośnik nowych technologii.

Kontakt:

tel. 668 415 486

e-mail: piotr.garbuz@geo-omnia.pl

AG

mgr inż. Andrzej Garbuz

Geodeta uprawniony w zakresach 1, 2, 4, 5, nr uprawnień 14739. Absolwent kierunku Geodezja i Kartografia na wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Wieloletni właściciel przedsiębiorstwa GEO-TAX. W swojej karierze pracował przy szerokim asortymencie robót geodezyjnych, zaczynając od podziałów i rozgraniczeń przez scalenia po inwestycje drogowe i przemysłowe. Prywatnie miłośnik i znawca historii Sokólszczyzny.

Kontakt:

tel: 602 171 358

e-mail: andrzej.garbuz@geo-omnia.pl

Pomiary wykonujemy zarówno technologią tradycyjną, tj. przy użyciu tachimetrów i niwelatorów, jak też techniką satelitarną, tj. przy użyciu odbiorników satelitarnych. 

Obszar działania

Obszarem naszego działania jest głównie powiat sokólski. Obejmuje on gminy Sokółka, Dąbrowa Białostocka, Suchowola, Nowy Dwór, Kuźnica, Janów, Korycin, Sidra, Szudziałowo, Krynki. Działamy także na terenie powiatu białostockiego, monieckiego i augustowskiego.